Aktualności

Czujnik mikrofalowy uruchamia lampy lub inne źródła oświetlenia w momencie wykrycia ruchu. To energooszczędne rozwiązanie, które przyda się np. przy wejściu do domu lub przy wjeździe do garażu.

Plafon Led idealnie sprawdzi się w zastosowaniach domowych jak i komercyjnych .Charakteryzuje się uniwersalnością, co pozwala na zastosowanie go w wielu, różnorodnych pomieszczeniach. Dekoracja i funkcjonalność to cechy, które charakteryzują plafon led. Odpowiednio zaprojektowany kształt klosza w połączeniu z mleczną barwą sprawiają, że emitowane światło rozchodzi się równomiernie i nie ma mowy o oślepieniu obserwatora.

Przedłużacz ogrodowy do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Świetnie nadaje się do ogrodnictwa lub zasilania szerokiej gamy urządzeń gospodarstwa domowego. Ten przedłużacz, zaprojektowany do użytku w warunkach zewnętrznych, jest elastyczny, dzięki czemu łatwiej go zwinąć po zakończonej pracy. Nowoczesne oraz bardzo łatwe rozwiązanie, które ułatwi i przyśpieszy pracę każdemu instalatorowi.

Czujnik mikrofalowy wykrywa ruch obiektów nawet przez cienkie ściany i drzwi.

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz idealne zastosowanie naszej niezwykle wszechstronnej i praktycznej lampy LED.

Do produkcji naszych żarówek Led wykorzystujemy tylko wysokiej klasy materiały, przez co żywotność żarówek sięga nawet 50 000 godzin. Wielokrotne wyłączanie oraz włączanie nie wpływa na ich żywotność. Wewnątrz żarówki znajduję się aluminiowy radiator zapewniający lepsze chłodzenie, co poprawia żywotność żarówki. Żarówek Led posiada ponadczasowy design.

Plafoniera o szczelności IP20 jest dedykowaną oprawą do montażu w pomieszczeniach o niskiej wilgotności. Czytelna instrukcja pozwala na łatwą instalację bez użycia specjalistycznych narzędzi. Niemniej zaleca się aby montażu dokonywał wykwalifikowany elektryk, ponieważ do prac z prądem trzeba posiadać odpowiednie przeszkolenie.

Oświetlenie LED akcesoria elektryczne
Oświetlenie LEDakcesoria elektryczne